امکانات سامانه

 

امکانات و ویژگی‌های سرویس پیامک

امکان ارسال SMS به ۲ زبان فارسی و انگلیسی
امکان ارسال SMS به شماره های یک شهر خاص
امکان ارسال SMS به صورت رندوم
امکان ارسال SMS به صورت سریالی
امکان ارسال SMS به صورت پیش شماره ای
امکان ارسال SMS بدون درج شماره و نام تجاری
امکان ارسال SMS به مجموعه شماره های شما
امکان ارسال SMS به خارج از ایران
و ….

حال که با مزایای پیام کوتاه آشنا شدید، امکانات و ویژگی‌های سرویس پیامک را مختصراً توضیح می‌دهیم:
برای ارسال پیام کوتاه نیازی به هیچ نرم‌‌افزار و سخت‌افزار دیگری ندارید. فقط باید هنگام استفاده از سرویس پیامک به اینترنت متصل باشید.
با خرید این سرویس ها ، شما قادر خواهید بود پیام کوتاه های خود را توسط پیش شماره های : ۱۰۰۰ و۳۰۰۰  که مخصوص ارسال و دریافت پیام کوتاه هستند ارسال نمایید . یک شماره اختصاصی خصوصی نیز توسط شرکت به مشترکین تعلق دارد که  به صورت پیش فرض دارای ۱۴ رقم است. اما شما می توانید درخواست شماره خاص ۸ یا ۱۰ و12 رقمی را داشته باشید که در این صورت هزینه شماره به صورت مجزا محاسبه می شود و البته بسته به رند بودن شماره، هزینه آن متفاوت خواهد بود .
علاوه بر امکان ارسال پیامک از شماره اختصاصی شما، امکان دریافت پیامک برای مشترکین فراهم است .
با استفاده از سرویس پیام کوتاه این سامانه  شما می‌توانید به صورت انبوه پیام کوتاه ارسال کنید. به این معنی که پیام شما می‌تواند گیرندگان زیادی داشته باشد. در عرض چند دقیقه صدها پیام کوتاه ارسال می‌شود.
می‌توانید پیام‌های ارسالی خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که برای هر کدام از گیرندگان، پیام مخصوصی ارسال شود که با پیام‌های سایر مخاطبان تفاوت دارد. برای مثال اگر بخواهید هر پیام به اسم مخاطب ارسال شود، الگوی مناسبی در متن پیام قرار دهید، سپس سرویس پیام کوتاه از روی فایل‌های اطلاعات، پیام‌های مناسب را تولید و به مخاطبان ارسال می‌کند.
شما نیازی نیست هر بار شماره همراه گیرندگان پیام را به صورت دستی در سرویس پیام کوتاه وارد کنید، بلکه می‌توانید آن‌ها را از فایل های متعددی که قبل تر نوشته اید وارد کنید. هیچ محدودیتی در این باره وجود ندارد و شما حتی می‌توانید هزاران شماره در فایل خود وارد نمایید.
این سرویس گزارش ارسال موفق یا غیر موفق هر پیام را به شما نشان می‌دهد. در نتیجه شما می‌دانید که چه تعداد از مخاطبان پیام خود را دریافت نموده‌اند.
در صورتی که پیام شما به هر دلیلی به صورت موفقیت آمیز ارسال نشد، می‌توانید از قابلیت ارسال مجدد سرویس پیام کوتاه MatinGostar  استفاده نموده و برای هر کدام از گیرندگان مجدداً پیام را ارسال نمایید.
در صورت تولید نسخه جدیدتر سرویس پیام کوتاه ما ، به صورت خودکار این موضوع به اطلاع شما خواهد رسید.
پشتیبانی از سرویس مادامی که شما از آن استفاده می‌کنید کاملاً رایگان بوده و مشکلات احتمالی آن رفع گردیده هر نوع راهنمایی مورد نیاز شما انجام خواهد شد.

 

 معایب جی اس ام مودم  و ارسال با سیم کارت:
 
 
- یک سیم کارت همیشه درگیر ارسال می باشد
 
 
- از شماره های مخابراتی نمی توانید استفاده نمایید ( مثل 1000 ، 2000 ، 3000 )
 
 
- درصد خطای ارسال اس ام اس ها بسیار زیاد است
 
 
- اگر اس ام اس های شما به مقصد هم نرسد ، بازهم از اعتبار شما کم خواهد شد
 
 
- سرعت بسیار پایین ( مثلا برای ارسال 1000 اس ام اس نزدیک به 3 ساعت کامپیوتر و سیم کارت شما درگیر خواهد بود ، در صورتی که با استفاده از پنل های اینترنتی فقط با یک کلیک این ارسال انجام می شود (
 
 
- از همه مهمتر شایعه ارسال اس ام اس با هزینه 60 و 80 ریال از طریق خطوط ایرانسل ( که اگر به سایت ایرنسل مراجعه فرمایید متوجه خواهید شد که ارسال اس ام اس 80 ریالی فقط از خطوط شبکه ایرانسل به یکدیگر و آن هم با شرکت در طرح های رنگی آن شرکت امکان پذیر است نه ارسال از خطوط ایرانسل به همراه اول . هزینه ارسال ایرانسل به همراه اول 160 ریال می باشد(

 

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های 09157421473 و 09158846853 تماس حاصل نمائید ما همیشه به موفقیت شما می اندیشیم

مدیر سایت 22-08-89  آشخانه